...

O firmie

KORWUS Sp. z o. o.

Firma  Korwus sp. z o.o.  powstała w 2016 roku na podstawie przekształcenia wcześniej istniejących od 2005 roku firm przejmując wieloletnie doświadczenia w branży warzywnej.

Od początku działalności naszej firmy zajmujemy się produkcją, sprzedażą, skupem ogórków gruntowych , cebuli i obieraniem cebuli. Założeniem dla firmy jest oferowanie produktów najwyższej jakości i najlepszej cenie dla potencjalnych odbiorców.

Posiadamy własną obieralnie cebuli.  Takie działanie pozwala nam otrzymać produkt najlepszej jakości. Przestrzegamy zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej we wszystkich etapach procesu produkcyjnego od zbioru do sprzedaży. Cebulę konfekcjonujemy i chłodzimy w własnej bazie logistycznej.

Posiadamy własne uprawy ogórka gruntowego na powierzchni ok. 35 h. Wyprodukowany ogórek sortujemy i konfekcjonujemy oraz chłodzimy zgodnie z zamówieniami klientów.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, stale obserwujemy jak zmienia się rynek. Stawiamy na rozwój. Takie działania prowadzą do osiągania satysfakcjonujących wyników. Możemy także pochwalić się współpracą z wieloma firmami w Polsce i Europie.

Rozwijając się nieustannie poszukujemy nowych rynków zbytu dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą…

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.